Black Mirror’ın yeni sezon bölümleri açıklandı

Bilim kurgu dizisi ‘Black Mirror’ın altıncı sezonunun dizinin bölüm sayısı ve bölümlerin konuları açıklandı.

Dizinin altıncı sezonunun 5 bölümden oluşacağı öğrenildi. Bunlar, Joan is Awful, Loch Henry, Beyond the Sea, Mazey Day ve Demon 79.

JOAN IS AWFUL

Joan is Awful; sıradan bir kadının, küresel bir yayın platformunun hayatının prestijli bir TV dizisi uyarlamasını başlattığını öğrenmesini konu ediniyor. Kadın karakteri, Hollywood’un ünlü isimlerinden Salma Hayek Pinault canlandırıyor.

LOCH HENRY

Genç bir çift, bir doğa belgeseli üzerinde çalışmaya başlamak için bir İskoç kasabasına gidiyor. Ancak kendilerini geçmişte yaşanan şok edici olayları içeren ilginç bir yerel hikâyenin içinde bulurlar.

BEYOND THE SEA

Bölüm, alternatif bir 1969 yılında geçiyor. Tehlikeli bir yüksek teknoloji görevinde bulunan iki adam, hayal bile edilemeyecek bir trajedinin sonuçlarıyla boğuşacak.

MAZEY DAY

Mazey Day; sorunlu bir yıldız adayının, bir vur-kaç olayının sonuçlarıyla uğraşırken bir yandan da istilacı paparazziler tarafından takip edilmesini anlatacak.

DEMON 79

1979 yılının Kuzey İngiltere’sinde geçecek olan Demon 79; uysal bir satış asistanına, felaketi önlemek için korkunç eylemlerde bulunması gerektiğinin söylenmesi ile başlayacak.

Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan Black Mirror tanıtım fragmanı, 6. sezonun haziran ayında yayınlanacağını gösterdi. Yeni sezonun oyuncu kadrosunda; Aaron Paul, Annie Murphy, Ben Barnes, Clara Rugaard, David Shields, Kate Mara, Paapa Essiedu, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz gibi isimler yer alacak.

Patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir